Modna torba męska dla studenta
Modna torba męska dla studenta

Solidna torba jest niezbędnym wyposażeniem każdego studenta. Jednak taka torba nie tylko powinna być szykowna, ale przede wszystkim praktyczna. W końcu często się zdarza, że studenci spędzają cały dzień na uczelni, dlatego torby dla nich powinny być dobrze zaprojektowane. Jak powinna wyglądać taka torba? Sprawdźmy na przykładzie najciekawszych propozycji ze sklepu Belveder, z adresu https://www.belveder.com.pl/sklep/torby-meskie/studenckie-do-szkoly/.

Modna i praktyczna torba studencka

Dla wszystkich studentów Belveder ma przygotowaną wyjątkową ofertę. Jedną z najciekawszych propozycji jest bez wątpienia torba męska listonoszka na ramię BV17. To torba studencka stworzona z myślą o tych, którzy wszystkie niezbędne rzeczy muszą mieć pod ręką. Model wykonany jest z połączenia najwyższej jakości skóry naturalnej i wytrzymałej codury. Dzięki temu torba zyskała lekkość i nowoczesny design. Torba jest absolutnie wyjątkowa i bardzo praktyczna. Zamykana jest szeroką klapką na magnes, pod którą znajdziemy pojemną komorę główną zamykaną na zamek. Kieszeń ta jest na tyle pakowna, że pomieści nie tylko duży format, ale także segregator. Komorę główną mamy podzieloną na dwa sektory, w jednym z nich mamy do dyspozycji praktyczny organizer. Pod klapą, od frontu znajdziemy jeszcze jedną pojemną kieszeń na zamek, a w plecach torby wygodną kieszeń szybkiego dostępu. Szykowny, szeroki pasek sprawia, że nawet przy dużym obciążeniu torba jest bardzo wygodna. To torba, która świetnie sprawdza się na co dzień. Lekka, modna i przede wszystkim praktyczna. Dokładnie taka, jakiej potrzebuje student.

Torby dla studentów wymagających więcej

Jeśli szukasz torby na uczelnię, która zachwyca ponadczasowym fasonem, poznaj kolejną propozycję Belveder. To torba męska na ramię skórzana szara BV45. W całości wykonana jest ręcznie, z najlepszej gatunkowo skóry bydlęcej o chropowatej fakturze. Niesamowicie modny kolor gołębi sprawia, że jest jednym z najmodniejszych dodatków męskich tego sezonu. Torba została zaprojektowana tak, aby nie tylko pomieścić cały ekwipunek ucznia czy studenta, ale także aby jej właściciel miał wszystko dosłownie pod ręką. Torba zamykana jest za pomocą klapy z zatrzaskami typy „tic-tac”. W środku jej komora główna podzielona jest na dwa wygodne sektory, w których znajdziemy też praktyczny organizer. Umieszczone zaś na froncie dwie zamykane kieszonki idealnie sprawdzą się na drugie śniadanie czy kalendarz. Mistrzowskie wykonanie oraz wyjątkowy design sprawiają, że z pewnością doceni ją każdy modny chłopak.

Jak widać torby studenckie nie muszą być nudne i powtarzalne. Dziś każdy student może wybrać taką, która najlepiej będzie podkreślała jego charakter.